STAEDTLER NORIS PLIIATSID TÄHISTAVAD 120 AASTA SÜNNIPÄEVA!

STAEDTLER on üks vanimaid Saksa tööstusettevõtteid, mis on ühtlasi ka üks maailma juhtivaid kirjutus-, maalimis-, joonistus- ja modelleerimistoodete tootjaid ja tarnijaid. 

Kirja- ja loominguliste kaupade tootjana pakub STAEDTLER laias valikus kvaliteetseid tooteid erineva vanuse ja vajadustega inimestele ning otsib pidevalt uusi võimalusi traditsioonide ja digitaalse innovatsiooni ühendamiseks.

Ikoonilised - kollased ja mustad "NORIS" pliiatsid

 STAEDTLER‘i enimmüüdud kaubamärk sai oma nime mõjuval põhjusel: nimi Noris põhineb tema kodulinna Nürnbergi sajandivanustel nimedel. Sõnamärk STAEDTLER kirjutusvahenditele registreeriti 10. septembril 1901. 

Täna on pliiats Noris artiklinumbriga 120 kuulus kogu maailmas. Ikoonilisele pliiatsile anti kollase-must triibuline välisilme 1955. aastast. Pärast seda on tuttavat mustrit kandnud ka paljud teised tooted.

MIKS „NORIS“ pliiatsid NII ERILISED ON?

Triibulise, kollakasmusta disainiga pliiats Noris on täna tõeline klassika. Selle spetsiaalne pliivorm tagab kõrge purunemiskindluse ja selged jooned. Teksti, jooniste ja visandite jaoks sobivad tööriistad on saadaval erineva karedusastmega. 

STAEDTLER pliiatseid on kollase-musta triibumustriga erinevates variatsioonides: klassikaline kuusnurkne või ergonoomiline kolmnurk, erineva suurusega ja mõnikord tähekujuga. Pliiatsid on valmistatud PEFC sertifikaadiga 

jätkusuutlikult majandatud metsade puidust.

Kollaste ja mustade triipudega pliiatsite Noris disain on täna tõeline klassika. 2017. aastal Ühendkuningriigis STAEDTLER korraldatud küsitluses paluti möödujatel joonistada pliiats. 

8 vastajast 1 värvis triibulise pliiatsi-pooled neist olid kollakasmustaga.

STAEDTLER Noris ei ole mitte ainult harilikud pliiatsid, vaid ka värvilised Norise pliiatsid, vahapliiatsid ja viltpliiatsid. Rohkem tooteid leiate siit: 

https://www.officeday.ee/index.php?cl=search&searchparam=Staedtler