KORES inspireerib loovust ja käivitab kujutlusvõime!

KORES on perekonnale kuuluv kontori- ja koolitoodete tootja ning uuendaja. Ettevõte asutati 1887. aastal Austrias ja sellest ajast alates on toodetud, turustatud ja müüdud 

KORES’i kaubamärgi tooteid kogu maailmas. Pärast Wilhelm Koreska asutamist on ettevõtet juhtinud neli järjestikust põlvkonda Koreskasid.


KORES’t hinnatakse kõrge kvaliteedi, laia valiku ja rikkalike värvide poolest. Bränd on turuhinna keskmises ja ülemises segmendis. 

Allpool leiate kõige populaarsemad Kores tooted.

Värvilised KORES pliiatsid

KORES pliiatsid eristuvad teistest rikkalike värvide ja pehme süsiga, seega on joonistamine tõeline nauding. Pliiatseid on lihtne teritada, kuna need on valmistatud kvaliteetsest puidust. Lisaks kasutatakse tootmisel ainult mittetoksilisi materjale. 

KORES valikust leiate erineva kujuga pliiatsid: kolmnurksed, kuusnurksed, paksud ja isegi kahepoolsed.

KORES viltpliiatsid

KORES viltpliiatsite abil saate intensiivseid ja erksaid värve. Ärge kartke end ära määrida, sest saate nahka kergesti seebi ja veega pesta. Lahustivabad viltpliiatsid ei ole mürgised ja sobivad seetõttu väikelastele. 

Viltpliiatsid püsivad ilma korgita kuni 48 tundi!

KORES liimipulgad

Liim sobib ideaalselt kontorisse, koju, kooli ja lasteaeda. Sisaldab glütseriini sujuvaks liimimiseks ja tugev kleepuvus saavtutatakse juba 60 sekundi pärast. KORES liimipulkadega saate liimida erinevat tüüpi paberit. 

Kui see määrdub, saate liimi kergesti külma veega puhastada. KORES valikust leiate erinevat tüüpi liimi, värvilisi pliiatseid, viltpliiatseid, akvarellvärve, pastakaid, markereid ja muid väikseid kirjatarbeid. 

Rohkem tooteid leiate siit: https://www.officeday.ee/index.php?cl=search&searchparam=KORES